Kolejność oglądania anime Code Geass

Jako że pierwsza i druga seria oraz trzy pierwsze filmy kinowe przedstawiają praktycznie tę samą historię, istnieją dwie opcje oglądania Code Geass. Pierwsza z nich jest moim zdaniem najlepsza - należy najpierw obejrzeć dwie serie, a później cztery filmy kinowe. Drugim rozwiązaniem jest oglądanie tylko filmów kinowych, jednakże pominiemy wtedy część materiału z serii telewizyjnych. Życzymy udanego seansu!

Kolejność oglądania:
1. Code Geass.
2. Code Geass R2.
3. Odcinki specjalne.
4. Filmy kinowe.
6. Boukoku no Akito.

Dodano: 08.07.2017
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, boukoku no akito, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: 86, Kill la Kill, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.