Seria Boukoku no Akito:

Boukoku no Akito 05: "Dla ukochanych" scenariusz własny 06.02.2016
Boukoku no Akito 04: "Wspomnienia potępionych" scenariusz własny 04.07.2015
Boukoku no Akito 03: "Nastaje jasność" scenariusz własny 02.05.2015
Boukoku no Akito 02: "Rozdarta wiwerna" scenariusz własny 14.09.2013
Boukoku no Akito 01: "Wiwerna wylądowała" scenariusz własny 16.07.2012↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, boukoku no akito, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: 86, Kill la Kill, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.